Nabídka služeb


Co nabízím? Kompletní zpracování tiskovin a e-knih.

Návrh a zpracování tiskovin

Rád vám pomohu přenést vaši myšlenku a data do vhodné tiskové podoby. Navrhnu celkovou formu, layout i možnosti zušlechtění, tak, aby tiskovina co nejlépe zapůsobila na cílovou skupinu. Kompletně připravím tiskoviny velkého rozsahu, ať už se jedná o knihy, časopisy, katalogy, brožury, učebnice atd. Pokud tedy máte data, která byste rádi publikovali formou tiskoviny, rád vám s realizaci pomohu.

knihy/ časopisy / katalogy / brožury / noviny / učebnice / bulletiny / výroční zprávy / vizitky / obálky / kalendáře / diplomy / pozvánky / oznámení / letáky / plakáty / pohledy / prospekty / složky / hlavičkové papíry / billboardy / citylight / roll-upy / bannery / potisky / razítka

Příprava dat pro tisk

Návrhem a zpracováním tiskoviny to však nekončí. Díky několikaleté praxi také vím, jak data správně připravit pro tiskárnu, aby tisk proběhl v pořádku. Nejedná se jen o přípravu samotných tiskových dat, ale i o přípravu různých ořezů, výseků, skladů apod. U mnou připravených návrhů je předtisková příprava samozřejmostí, pomohu vám ale i s přípravou již existujíchc dat, případně s kontrolou, zda-li je vše v pořádku.

tisková data / ořezy / výseky / ražba / skládání / parciální lakování / přímé barvy / potahy / přebaly

Zprostředkování tisku

Sice samotný tisk neprovádím, rád vám ale pomohu najít vhodnou tiskárnu a veškeré náležitosti s ní vykomunikuji. Pokud tedy nemáte domluvenou vlastní tiskárnu, pomohu vám najít pro váš projekt tu pravou. O veškerém dění byste byli samozřejme náležitě informování.

nalezení vhodné tiskárny / rezervace tisku / komunikace s tiskárnou